Warning: file_put_contents(/home/centrumtlenotera/domains/cuszczekociny.pl/public_html/wp-content/uploads/essential-addons-elementor/6ace9d997.min.css): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer140435/public_html/cuszczekociny.pl/wp-content/plugins/essential-addons-for-elementor-lite/includes/Traits/Generator.php on line 308

Warning: file_put_contents(/home/centrumtlenotera/domains/cuszczekociny.pl/public_html/wp-content/uploads/essential-addons-elementor/6ace9d997.min.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer140435/public_html/cuszczekociny.pl/wp-content/plugins/essential-addons-for-elementor-lite/includes/Traits/Generator.php on line 308
Centrum Ubezpieczeń A&M - Jak wypowiedzieć obowiązkowe OC

Wypowiedzenie obowiązkowego OC

Ubezpieczenie OC pojazdów jest zgodnie z ustawą obowiązkowe i za jego brak możesz otrzymać karę z UFG. Zapobiega temu specjalny proces wypowiedzenia, który nakierowuje W JAKI SPOSÓB możesz wypowiedzieć umowę OC i w jakich przypadkach możesz to zrobić żeby nie narazić się na kary. Zawarte ubezpieczenie OC przedłuża się z automatu Z WYJATKIEM ubezpieczenia przejętego przy zakupie pojazdu.

Wypowiedzenie OC z końcem okresu ubezpieczenia

Możesz wypowiedzieć obecną umowę OC najpóźniej dzień przed jej końcem. Składając takie wypowiedzenie umowa zakończy się w ostatni dzień, a Ty masz obowiązek ubezpieczyć się w nowym Towarzystwie żeby zachować ciągłość. Zawsze pilnujemy terminów więc mając ubezpieczenie u nas możesz spać spokojnie.

Wypowiedzenie OC przedłużonego automatycznie

W przypadku gdy przegapisz końcowy termin ubezpieczenia i obecna umowa się przedłuży masz prawo wypowiedzieć automatycznie przedłużone ubezpieczenie i przenieść się do innego Towarzystwa. Musisz jednak mieć już zawarte nowe ubezpieczenie i wskazać je w wypowiedzeniu.

Wypowiedzenie OC po zakupieniu pojazdu mechanicznego

Wraz z pojazdem zbywca zobowiązany jest przekazać Ci ubezpieczenie OC i od tej pory wszystkie prawa i obowiązki z nim związane spoczywają na Tobie. Możesz takie ubezpieczenie przepisać na siebie lub jeśli to bardziej się opłaca wypowiedzieć i zawrzeć nowe. Pamiętaj OC NABYWCY SIĘ NIE PRZEDŁUŻA AUTOMATYCZNIE.

Call Now Button
Facebook